Читай.net     
♦ Политика

Італія не визнала захоплення Криму Кремлем

Італія не визнала захоплення Криму Кремлем
За словами глави Міністерства закордонних справ Італії АнджеліноАльфано, його батьківщина не має наміру прізнаватьзахват Російською Федерацією Кримського півострова, що належить Україні. Дипломат заявив про те, що визнання анексії не буде "ні в якій формі". Позиція офіційного керівництва Італії була і залишається в цьому питанні незмінною. Позиція влади досить ясна і прозора, яку поділяють глави держав, які входять до складу Європейського Союзу, "Велику сімку" і будь-який інший демократичний політичний і економічний формат міжнародного об'єднання на вищому рівні.

З таким текстом глава дипломатичного відомства Італії звернувся до представників ЗМІ після зустрічі з главою Міністерства закордонних справ України Павлом Клімкіним. Слід зазначити, що і новообраний президент Франції солідарний з рішенням не визнавати агресивні дії Кремля по відношенню до територіальної цілісності України, засуджуючи подібну агресію.

Італія вважає, що будь-яка цивілізована керівник країни і цілий народ не визнає офіційним захоплення чужої території, як це зробили представники Кремля з Україною в лютому-березні 2014 року, коли наповнили півострів Крим окупаційними військами в формі без пізнавальної маркування з території РФ і службовцями Чорноморського флоту РФ, основи якого розміщені в Севастополі. А в середині березня «провели» фейковий референдум, представивши громадськості все, що сталося, як волевиявлення корінного населення півострова.

Опубликовано: 30.06.2017 23:27

Италия не признала захват Крыма КремлемВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia