Читай.net     
♦ Политика

Італія не визнала захоплення Криму Кремлем

Італія не визнала захоплення Криму Кремлем
За словами глави Міністерства закордонних справ Італії АнджеліноАльфано, його батьківщина не має наміру прізнаватьзахват Російською Федерацією Кримського півострова, що належить Україні. Дипломат заявив про те, що визнання анексії не буде "ні в якій формі". Позиція офіційного керівництва Італії була і залишається в цьому питанні незмінною. Позиція влади досить ясна і прозора, яку поділяють глави держав, які входять до складу Європейського Союзу, "Велику сімку" і будь-який інший демократичний політичний і економічний формат міжнародного об'єднання на вищому рівні.

З таким текстом глава дипломатичного відомства Італії звернувся до представників ЗМІ після зустрічі з главою Міністерства закордонних справ України Павлом Клімкіним. Слід зазначити, що і новообраний президент Франції солідарний з рішенням не визнавати агресивні дії Кремля по відношенню до територіальної цілісності України, засуджуючи подібну агресію.

Італія вважає, що будь-яка цивілізована керівник країни і цілий народ не визнає офіційним захоплення чужої території, як це зробили представники Кремля з Україною в лютому-березні 2014 року, коли наповнили півострів Крим окупаційними військами в формі без пізнавальної маркування з території РФ і службовцями Чорноморського флоту РФ, основи якого розміщені в Севастополі. А в середині березня «провели» фейковий референдум, представивши громадськості все, що сталося, як волевиявлення корінного населення півострова.

Опубликовано: 30.06.2017 23:27

Италия не признала захват Крыма КремлемВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
Ebony
09.07.2017 05:13
Hi Mahl,eTianks for the great post. I actually have a similar question to that raised above, which doesn't appear to have been addressed in your answers.I'm developing a travel site that will feature various routes and city guidesA to BA to CA to DB to CB to A... etcI'm planning to hyperlink every origin and destination to the appropriate city guide. This will result in a single page having multiple identical (internal) links.Could this be treated as link spam by Google?Many thanks,Dave