Читай.net     
♦ Политика

Кремль грає з Україною в «кішки-мишки»

Кремль грає з Україною в «кішки-мишки»
На думку військового експерта Дмитра Снєгирьова, періодична активізація російських окупантів на території Донецької та Луганської областей, це ні що інше, як одна з тактик маніпулювання суспільною свідомістю. Минулого тижня з території зони АТО, де ведуться повномасштабні військові дії, гинуть і отримують фізичні і моральні каліцтва українські захисники, надійшла інформація про обстріл житлової зони.

Військовий фахівець не виключає, що в такий спосіб РФ намагається вплинути на офіційний Київ і західних колег. Напрямок від окупаційних територій до стратегічно важливого для України міста-порту Маріуполь - це територія підвищеної уваги захисників, оскільки останнім часом бойовики не без дозволу Кремля) зовсім осміліли і, порушуючи всі статті Мінський домовленостей, інтенсивно обстрілюють квартали, де проживають мирні жителі.

Фахівець вважає, що президент Російської Федерації і його наближені демонструють свою силу і вседозволеність, промацуючи межі дозволеного для російських окупантів. Показуючи, що, навіть, в разі повномасштабного наступу на Україну, йому все, також, легко «зійде з рук», як і раніше. Лідери багатьох країн лише включили РФ в не надто жорсткий, як для країни-агресора, списку санкцій. Тим більше, що ситуація з Україною, на думку багатьох фахівців, це своєрідне тренування, розминка, адже в Кремлі не залишають думки про Велику Імперії, а державами пострадянського простору Кремль навряд чи захоче обмежитися, якщо РФ не зупинити вже зараз.

Опубликовано: 12.06.2017 21:57

Кремль играет с Украиной в «кошки-мышки»Ваше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia