Читай.net     
♦ Политика

Гройсман пильно стежить за розподілом місць у владі

Гройсман пильно стежить за розподілом місць у владі
До літа 2017 року Україна активізувалася боротьба можновладців за місце під сонцем у вітчизняному політикумі. Розмови про можливу кардинальну зміну діючих осіб в українському парламенті ведуться вже не перший місяць. Зараз, незважаючи на період літніх відпусток, ключові гравці не зменшують обороти активності. Думка і позиція прем'єр-міністр стоять далеко не на останньому місці в цих питаннях.

Оскільки в Україні, особливо в більшості міністерств, спостерігається катастрофічний брак фахівців - крісла займають люди, які не те що не фахівці, а зовсім випадково потрапили на високі посади особи. Це призводить до залучення зарубіжних фахівців, яким доводиться віддавати ключові пости, щоб якось збалансувати непрофесіоналізм у владі і на місцях. Деякі політологи вважають слова Гройсмана про необхідність запрошувати в Україну іноземних фахівців популізмом і технічними закликами: насправді влада не має наміру «виносити сміття з хати» і дозволяти незалежних фахівців Заходу розповідати громадськості про те, що і як відбувається в країні.

Відкриті гучні заяви влади про відкритість до нових іноземним «мізках» насправді є нічим іншим, як прихованою боротьбою за вигнання зарубіжних гостей з постів влади. Найактивніше цим питанням займається глава уряду Володимир Гройсман, який останнім часом не приховує бажання зробити своє становище максимально міцним, акуратно нарощуючи сили за допомогою побудови своєї мережі впливу.
Опубликовано: 22.07.2017 11:24

Гройсман зорко следит за распределением мест во властиВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia