Читай.net     
♦ Политика

Розвиток подій в україно-російському протистоянні

Розвиток подій в україно-російському протистоянні

Уже не раз збиралися в Мінську президенти, впливові люди світу цього і намагалися вирішити конфлікт в Україні на Донбасі. В результаті особливих приводів для веселощів не було, оскільки домогтися вдавалося тільки режиму тиші, який потім порушується бойовиками в вигляді провокаційних обстрілів. Останні переговори в Мінську дозволили домогтися хоч якихось успіхів. Леонід Кучма все ж зміг домовитися про постачання вугілля в Україну. Це було єдине реальне досягнення тристоронньої групи. Повинні були вирішити питання із заручниками, але не вдалося досягти компромісу. Продовжать обговорювати цю тему 21 вересня, а це вже зовсім скоро.

Вдалося домовитися про постачання вугілля на українські території, на теплові електростанції. Власне, виходить, що факт продажу вугілля все ж підтвердився, та й обсяги ЛНР і ДНР готові збільшити поставки, якщо провести ремонт двох ж / д гілок. Також пролунала пропозиція на зустрічі зробити режим тиші постійним явищем. З цим погодилися всі сторони. До питання обміну заручниками доведеться повернутися трохи пізніше, а саме - 21 вересня.

Якщо хтось сподівався, що питання з відведенням техніки і озброєння стане рішенням на цей раз, то він занадто наївний. Такі переговори провалилися повністю і остаточно. Бойовики не готові відмовитися від своїх претензій, але згодні дотримуватися режиму тиші, який за фактом вони також порушують. Чи варто нагадувати про провокації, обстріл з мінометів і гранатометів? Що саме задумали бойовики поки не зрозуміло, але поступово картина стане зрозумілою.

Опубликовано: 07.09.2016 23:51

Развитие событий в украино-российском противостоянииВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia