Читай.net     
♦ Политика

Глава МЗС не радить українцям їздити в Росію

Глава МЗС не радить українцям їздити в Росію
Як заявив глава МЗС України Павло Клімкин, Росія є небезпечною територією, і він не радить громадянам України їздити в РФ.
Українські чиновники прибули в Страстбург для зустрічі з європейськими політиками. Вони розповіли про просування реформ в судочинстві, поліції, а також створенні в Україні громадського телебачення. Проте була ще одна, але несподівана для усіх головна тема. Цезатримання в МосквіжурналістаРоманаСущенко.
МіністрзакордоннихсправУкраїнипіднявпитанняпроарештукраїнськогожурналіста і обговоривйого з посламиключовихкраїн-членівРадиЄвропи, і з НілсомМуйжнієксом, комісаром з правлюдини, якийнайближчимчасомзбираєтьсявідвідатиМоскву з офіційнимвізитом.
При цьому, Клімкин заявив, що рекомендує українцям уникати поїздок в Російську Федерацію. Глава українського МЗС підкреслив, що Росія є країною-агресором і на території РФ були численні провокації по відношенню до українців. Тому Росія як і раніше - небезпечна територія і кожному, хто туди їздить варто добре подумати про це, підкреслив Клімкин. Також він заявив, що за Романа Сущенко будутьборотися.
Варто нагадати, що відносно прийняття Верховною Радою рішення про введення візового режиму з РФ висловився народний депутат Володимир Парасюк. Він заявив, що це рішення прийматиметься нелегко і візовий режим дозволить робити моніторинг тих людей, які переміщаються на територію України з території РФ.
Раніше повідомлялося, що Роман Сущенко був неправомірно затриманий в Москві 30 вересня, куди він прибув з приватною поїздкою. 2 жовтня з повідомлення російських ЗМІ стало відомо, що Сущенко знаходиться в СІЗО і він звинувачується в "шпигунстві".

Опубликовано: 04.10.2016 22:10

Глава МИД не советует украинцам ездить в РоссиюВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia