Читай.net     
♦ Без комментариев

Дочки мільйонера були шоковані умовами отримання спадку

Дочки мільйонера були шоковані умовами отримання спадку
Американський мільйонер, який зробив свій статок завдяки здачі в оренду нерухомості, розташованої на Манхеттені. Він залишив двом своїм дочкам спадок в 20 мільйонів доларів. Проте отримати ці гроші дівчини зможуть тільки після виконання цілого списку умов.
Так, старша з дочок зможе отримати півмільйона доларів тільки після свого заміжжя, а її майбутній чоловік повинен буде підписати шлюбний контракт. Також дівчина стане хазяйкою 750 тисяч доларів, коли закінчить престижний університет і неважливо який. Окрім цього, спадкоємиці доведеться скласти план на отримувану суму, який повинен укластися в сто слів. План потрібний опікунам її трастового фонду для оцінки її фінансової зрілості. Після цього буде прийнято рішення про можливість виплати грошей. Такі ж умови повинна буде виконати і молодша дочка.
Крім того, в заповіті сказано, що до 2020 року обидві дівчини повинні знайти роботу, причому високооплачувану. Це буде в інтересах обох спадкоємиць, оскільки рішенням їх батька вони отримуватимуть щороку чек на суму, яка перевищуватиме в три рази їх річний заробіток.     Душоприказників чекає вивчення податкових декларацій обох сестер, щоб у разі їх низьких зарплат скоротити виплати.
Також сестри зможуть отримувати по три відсотки від усього спадку щорічно, якщо вони народять дітей в законному шлюбі. І ще така ж сума їх чекає у разі їх добросовісної турботи про свою матір, яка згідно із заповітом нічого не отримала.
Таким чином, заповіт став своєрідним контролем над своїми дітьми батька, який звик усе своє життя усіх контролювати завдяки владі великих грошей.

Опубликовано: 31.07.2015 22:19

Дочери миллионера были шокированы условиями получения наследстваВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia