Читай.net     
♦ Без комментариев

У Британії мають намір боротися з товстунами

У Британії мають намір боротися з товстунами
Прем'єр Великобританії зажадав від жителів своєї країни негайно починати худнути.
Британців, які страждають із-за надмірної ваги, незабаром чекають важкі часи. Девід Кемерон, який займає пост прем'єра Великобританії, пропонує товстунам або терміново набути струнких форм, або ж перестати "доїти" свою державу. Війна, яку Кэмерон оголосив товстим британцям, повинна принести в казну країни 27 мільярдів фунтів.
Впродовж найближчого часу глава британського уряду збирається оповістити населення країни про стратегію оздоровлення жителів Сполученого королівства. Днями деякі витяги з цього документу, який містить в собі деяку інтригу, були обнародувані в Лондоні.
Так, Дэвид Кэмерон вимагає від жителів Великобританії, чия вага істотно перевищує норму, терміново починати худнути. Інакше, прем'єр погрожує, що їх можуть позбавити частини виплачуваної соціальної допомоги, розмір якої складає сто фунтів стерлінгів щотижня.
Британські видання негайно розповсюдили звернення прем'єра, в якому він повідомив про свої наміри. Так, Кемерон заявив про своє бажання бачити впродовж поточних п'яти років якомога більше людей, які вийдуть на роботу, відмовившись від допомоги з даної хвороби.
Прем'єр Великобританії вважає, що такі громадяни повинні отримувати лікування від держави і вона повинна їм в цьому допомагати. А якщо громадяни із зайвою вагою свідомо відмовлятимуться від пропонованого лікування, то до них застосовуватимуться фінансові санкції.
Згідно з підрахунками, які провели експерти Мінохоронздоров'я Великобританії, за рік національна служба охорони здоров'я втрачає п'ять мільярдів фунтів стерлінгів, а усій економіці наноситься ущерб на суму в 27 мільярдів фунтів. Така "ціна ожиріння" британців.

Опубликовано: 29.07.2015 22:03

В Британии намерены бороться с толстякамиВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia