Читай.net     
♦ Без комментариев

Дитина на ланцюзі

Дитина на ланцюзі
  В одному з сіл Херсонської області літня жінка саджала на ланцюг свою малолітню правнучку у дворі свого дому. У такий спосіб старенька наглядала за дворічним малятком, у той час коли мати дитини працювала в полі.
  Житель районного центру був шокований, дізнавшись про таке своєрідне виховання, вирішив сфотографувати дитину на ланцюзі, щоб викласти потім фото в соціальні мережі.
  Коли фотографія малятка, на талії якого був ремінець з ланцюгом, потрапила в інтернет, користувачі були шоковані і обурені. Інформація дійшла і до правоохоронних органів, які разом з представниками міської і сільської влади поспішили відвідати цю сім'ю. На місці було збуджено кримінальну
справу.
  За розповідями сусідів мати малятка виховує ще двух дітей без участі батька, а допомагає наглядати за дворічною дочкою бабуся молодої мами.   Старенька перенесла інсульт, проте все одно допомагає наглядати за дітьми.   Сусіди з небажанням розповідали про цю сім'ю, оскільки обидві жінки разругались з усім селом. За словами працівників соціальної служби, сім'я у них не перебувала на обліку, а матеріальні виплати мати отримує в повному об'ємі.
  Старенька не заперечувала той факт, що саджала на ланцюг свою дворічну правнучку. Більше того, її обурив увесь той шум, який піднявся із цього приводу. Жінка розповіла, що так само виховували колись і її, і вона майже до дев'яти років періодично також сиділа прив'язана на ланцюзі у своїх батьків.   Оскільки доросле покоління в селі було зайняте польовими роботами, за дітьми нікому було наглядати. Ось у такий спосіб батьки намагалися уберегти своїх дітей від нещасних випадків.

Опубликовано: 12.06.2015 16:49

Ребенок на цепиВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia