Читай.net     
♦ Без комментариев

Несподівані пологи в небі

Несподівані пологи в небі
У двадцятитрирічної пасажирки літака несподівано для неї самої почалися пологи. Лайнер, що належав канадській авіакомпанії, летів в районі Тихого океану, коли у породіллі почалися перейми. Молода мама згодом призналася про те, що про свою вагітність вона не здогадувалася у момент подорожі на борту лайнера "Air Canada".
По словах бой-френда молодої матусі, його партнерка останнім часом відчувала деяке занепокоєння в районі черевної порожнини. Проте неприємні відчуття жінка списувала на те, що у неї завжди були проблеми з травною системою. Відмітно, що доктор, до якого раніше зверталася жінка, не помітив її цікавого положення. Тому пасажирка літака залишалася в невіданні відносно своєї вагітності до самого кінця. І тільки коли болі помітно посилилися, стало зрозуміло, що це справжнісінькі пологи, які успішно пройшли над водами океану. На щастя серед пасажирів були три людини, що мали медичну освіту. Тому для породіллі і дитини все пройшло успішно.
За повідомленням преси жінка зі своїм супутником спрямовувалися на відпочинок в Японію з Британської Колумбії. Коли літак пролітав над цією канадською провінцією, у щасливої пари народилася дочка.
Під час польотів трапляються самі різні інциденти. Так житель Китаю, який уперше здійснював свій політ, вирішив відкрити аварійний вихід, щоб освіжитися. На щастя ніхто не постраждав, оскільки літак у цей момент тільки злітав.

Опубликовано: 15.05.2015 15:11

Неожиданные роды в небеВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia