Читай.net     
♦ Без комментариев

Японія лідирує по кількості найстаріших компаній

Японія лідирує по кількості найстаріших компаній
Найбільше компаній, які існують упродовж більше двох віків, належать Японії. На думку фахівців, подібні підприємства доводять стабільність країни і є секретом її економічного успіху.
Так, приміром, компанія, яка робить саке і є лідером з виробництва алкогольних напоїв в Японії, була сімейним бізнесом перші 250 років починаючи з 1637 року. Головним секретом Gekkeikan є технологія, завдяки якій саке залишається свіжим без додавання штучних консервантів.
Старовинні компанії, історія яких розпочинається з епохи самураїв, настільки численні в країні, що японці навіть знайшли для них спеціальну назву. Синісе на сьогодні є аналогом незмінної якості і традицій.
Велика кількість компаній синісе відноситься і до готельного бізнесу. Здебільшого це готелі сімейні, і вони пропонують своїм клієнтам відчути незабутні враження від японської культури. На території таких готелів розбиті мальовничі сади, стіни прикрашають картини в національному стилі, співробітники одягнені в кімоно.
У компаніях-довгожителях працюють переважно кваліфіковані співробітники. Тому завдяки чудовому персоналу існування таких компаній триваліше, їх продукція і послуги відрізняються незмінною якістю, стверджують експерти. Японці вважають, що щоб знати майбутнє треба пам'ятати про минуле. Тому завдяки традиціям, створюється якісна продукція, хороше середовище, краще життя і хороші люди. Тому і розвивається культура і мистецтво.

Опубликовано: 29.04.2015 15:35

Япония лидирует по количеству самых старых компанийВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia