Читай.net     
♦ Неопознаная Наука

Чим загрожує глобальне потепління людству

Чим загрожує глобальне потепління людству
Статистика відзначає, що на сьогоднішній день на Землі налічується вже близько 7,5 млрд осіб. Причому тільки за останній рік ця цифра збільшилася з 7,1 до 7,5 млрд жителів. В основному, чисельність людей зростає за рахунок африканських, східних і азіатських регіонів, оскільки на території Європи і Сполучених штатів народжуваність помітно стрімко падає. Життєдіяльність людства передбачає постійний прогрес в науковій, технічній та інших сферах. Це призводить до порушення цілісності природи: виснаження ресурсів, зникнення копалин, негативному впливу на клімат.

Наприклад, в останні десятиліття вчені і екологи в усьому світі вкрай стурбовані проблемою глобального потепління. Підвищення температури навіть на 1 градус загрожує Землі катастрофічними наслідками. З огляду на зміни кліматичних зон - наприклад, в Україні за кілька років клімат змінився з помірно-континентального на різко-континентальний: спостерігаємо дуже короткий демісезонний період, вкрай спекотні літні місяці і суворі зими. За словами вчених з Франції, цей факт і поступове танення ледніковАрктікі або Антарктиди, може загрожувати людству зіткненням з пробудженням невідомих найнебезпечніших вірусів і бактерій, які були загрозою ще для наших древніх предків.

Передумовами до такої стурбованості стали знахідки хвороботворних мікроорганізмів в товщах льоду в північних широтах. Зрозуміло, що льодовики розтануть не завтра і не через рік, але, про захист від можливих епідемій слід подумати вже сьогодні, поки віруси і бактерії законсервовані в темряві, при низьких температурах, без доступу до кисню.

Опубликовано: 16.05.2017 18:41

Чем грозит глобальное потепление человечествуВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia