Читай.net     
♦ Неопознаная Наука

Що приховують кільця Сатурна?

Що приховують кільця Сатурна?

Усі найближчі до Землі планети унікальні і неповторні, але серед них своїм незвичайним будовою виділяється Сатурн. Наявність кілець навколо нього завжди привертало увагу вчених і наукових дослідників. Фахівці НАСА запустили так званий зонд «Кассіні», щоб ближче підібратися до Сатурну, розгадавши таємницю його кілець. В даний час апарат готовий до старту першого прольоту із загальної кількості - 22, з наміром пролетіти між кільцями Сатурна і його атмосферним простором. Вчені очікують від цієї фінальної місії зонда, яка завершується у вересні, максимальної інформації, яка допоможе в подальших наукових дослідженнях.

Швидкість зонда 110 тис км \ год, перший «нирок» під кільця Юпітера очікується без втрат. Вчені постаралися продумати найменші деталі, щоб виключити небезпечні перешкоди у вигляді кам'яних або крижаних часток, оснастивши «Кассіні» великою антеною у вигляді щита. Напрямок польоту передбачає розворот антени в протилежну сторону від Землі, що означає тимчасовий 20-годинний розрив радіозв'язку між зондом і центром управління.

У разі успішності першої місії, «Кассіні» належить пролетіти таку ж дистанцію 21 разів за найближчі півроку. Більш того, крім нових даних, від зонда очікуються феноменальні фотознімки кілець, вивчення яких стане справжнім проривом в розкритті історії планети Юпітер, досліджувати її склад, структуру, динаміку поведінки атмосферних явищ планети. Найбільше запитань, звичайно, виникають щодо кілець, їх структури, гравітаційного поля, віку. Не виключено, що кільця є давніми і виникли в момент утворення самої планети.

Опубликовано: 01.05.2017 21:28

Что скрывают кольца Сатурна?Ваше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia