Читай.net     
♦ Неопознаная Наука

Знайдено нові мікроорганізми

Знайдено нові мікроорганізми
Каліфорнійським ученим пощастило виявити новий вид мікроорганізмів, про яких раніше ніхто не знав. Знахідка вразила не тільки несподіванкою відкриття, а й унікальністю виявленого виду. Це особливий вид бактерій, який мешкає під землею. Особливість відкриття полягає в їх безперервної мутації. Раніше наука не стикалася з подібним станом.

Мікроби мутують весь час, без зупинки. Знову відкриті організми вибрали своїм місцем проживання воду водоносного горизонту Колорадо. Така поведінка мікроорганізмів передбачає новий прорив в науках: медицині та біології, дозволяючи робити нові відкриття.

Розмір знайдених мікроорганізмів мізерно малий: в несколькораз менше, ніж вчені в усьому світі стикалися раніше.

За словами фахівців з Каліфорнійського університету, склад згаданих мікробів повністю содержітмікробние гени. Якщо розбиратися більш детально, то можна сказати, що мова йде, навіть, про Архе, завдяки яким їх малі частки постійно знаходяться в процесі мутації. Наука заявляє, що така риса робить можливим знайти будь-яке середовище проживання для мікробів, роблячи їх 100-процентними унікальними пристосуванцями.

Існування таких мікроорганізмів є паразитує, оскільки при такій незначній величині у них просто немає можливості вижити самотужки. Вивчення і досліди над унікальними бактеріями знаходяться в самому розпалі. Вчені не полишають надії, що на цьому дивовижні відкриття не закінчаться і знайдені мікроорганізми їх ще здивують унікальними властивостями, які змушують клітини мутувати безперервно.

Опубликовано: 10.04.2017 22:49

Найдены новые микроорганизмыВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia