Читай.net     
♦ Неопознаная Наука

Кому краще підкоряться

Кому краще підкоряться
В результаті проведених в технологічному університеті Массачусетса, вчені дійшли висновку, що працівники воліють працювати з начальниками роботами, ніж з людьми. Це не тільки підвищує продуктивність їх праці, але і робить працю більш комфортною для людини.
При проведенні даного дослідження, група добровольців, в яку входили три людини, трудилися в три режими (ручному, автономному і напівавтономному) під керівництвом робота. Ручний режим припускав розподіл завдань людиною, автономний - завдання роздавав робот і напівавтономний - одному працівникові завдання видавав робот, а другий ставив собі цілі самостійно.
В ході експерименту з'ясувалося, що найбільш продуктивним виявився саме напівавтономний режим роботи. Всі піддослідні відзначили, що працювати з роботом найбільш комфортно і ефективно. Але вибіркова передача управління виробництвом роботові зовсім не означає, що тепер кіборги будуть наділені виключною владою над людиною. Просто деякі завдання будуть вписуватися в графік, роздаватися виконавцю і координуватися завдяки спеціальній програмі, розробкою якої займеться безпосередньо людина.
Уже розроблений певний алгоритм, який дає можливість виробляти коригування планів на ходу. Наприклад, це буде, відбувається у випадку поломки деталі або виходу її з робочого стану. Вчені відзначили, що простіше просто перебудувати робота-керівника, ніж викликати в разі збою в роботі техдопомога.

Опубликовано: 26.08.2014 18:56

Кому лучше подчинятсяВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии: