Читай.net     
♦ Неопознаная Наука

Що приховує піраміда Майя?

Що приховує піраміда Майя?
Одним з храмів давньої цивілізації, яку пов'язують з племенами Майя є мексиканська піраміда Кукулькана. Сьогодні вчені вирішили ретельно її вивчити, сподіваючись знайти тут прямо під будовою гробниці, тунелі і навіть таємні зали, пов'язані з представниками древньої культури.
Але як розповіли самі вчені розкопок при цьому проводити не планується. В основі пошуків лежать електрофотографічні дослідження, завдяки яким археологи сподіваються отримати зображення підземелля в форматі 3Д. На їх думку, це жодним чином не зашкодить гробниці.
Зараз по всьому периметру гробниці розміщують електроди, які будуть посилати електричні розряди в землю. Це дасть можливість зробити точні виміри, які будуть завантажені в спеціальну комп'ютерну програму, яка буде їх обробляти.
В результаті повинна вийти тривимірна карта підземелля. Ці дані повинні продемонструвати чи є під будовою що-небудь. Якщо там щось виявиться, то це стане важливим відкриттям для всього наукового світу.
Виявляється ця піраміда має не тільки значення храму, але так само і календаря. Вона розташована таким чином, що її боки точно відповідають сторонам світа, а кількість щаблів на ній дорівнює числу днів в році.

Опубликовано: 23.08.2014 21:02

Что скрывает пирамида Майя?Ваше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии: