Читай.net     
♦ Неопознаная Наука

Найкорисніший душ

Найкорисніший душ
Багатьом знайомі такі симптоми як біль в м'язах, сухість шкіри і волосся, пригнічений стан і так далі. Вирішуються вони по різному і не завжди швидко. Але є альтернативний спосіб швидко привести себе в порядок - це скористатися силою води.
Завдяки водним процедурам шкіра стає гладкою і еластичною, м'язи вимушені попрощатися із стресом. При цьому - витрат мінімум, а ефекту - максимум. Залишилося тільки вибрати правильний душ:
- Душ Шарко. Вода під натиском в 4 атмосфери спрямовується на певні частини тіла з відстані 3-4 метри. Температура води при цьому теж міняється. Сеанс триває 5-10 хвилин, це залежить від стану і особливостей організму. Душ чинить стимулюючу дію на тонус м'язів, лімфатичну і серцево-судинну системи, позбавляє від целюліту і прискорює обмінні процеси в організмі.
Серед протипоказань: вагітність, підвищений тиск, варикоз і захворювання шкіри.
- Душ Віші менш активний. Сеанс проводиться лежачи не кушетці, а вода подібно до тонких ниток падає на вас згори. Тривалість процедури 15-25 хвилин. Такий душ позбавляє від поганого настрою, покращує кровообіг. А при додатковому масажі, обгортаннях і масках, він сприяє схудненню. Протипоказання: інфекційні захворювання, захворювання внутрішніх органів, злоякісна пухлина.
- Шотландський і швейцарський. Ці обидва душі відносять до екстремальних. Вони особливо підходять тим, хто бажає скинути зайву вагу. Перш ніж приймати один з них потрібна консультація з доктором. Шотландський душ схожий на душ шарко, але з різних шланг подається вода різної температури і з часом ця різниця збільшується.
- Швейцарський душ є величезною кількістю тонких цівок, що подаються під натиском. Особливо ефективний він при целюліті. Протипоказання: гіпертонія, захворювання серцево-судинної системи, алергія, нервові захворювання, злоякісні пухлини.
Опубликовано: 19.08.2014 18:38

Самый полезный душВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии: