Читай.net     
♦ Неопознаная Наука

Чого бояться сучасники?

Чого бояться сучасники?
У сучасних ЗМІ так багато різної інформації про всяких містичних істот, що багато людей шалено їх бояться. Приміром, співробітники однієї із зимбабвских клінік відмовляються виходити на роботу, оскільки бояться, що на них там нападуть гобліни. Так називають істот, які живуть під землею і мають жахливу зовнішність, - у них великі очі, гострі і довгі вуха, кігті, якими вони розривають усе живе.
Ще минулого року одна із співробітниць цієї клініки розповіла, що вона і її колеги піддалися нападкам страшних істот. Пізніше вони з'ясували, що це були ні хто інший, як зомбі. Як стверджують інші співробітники цього медичного закладу, подібні нападки траплялися у багатьох приміщеннях клініки.
Після цілого ряду подібних подій медсестри вирішили звільнитися. У результаті клініку довелося закрити. Увесь медперсонал вже знайшов собі іншу роботу, а ось в цю, де і були помічені дивні істоти, так ніхто на роботу іти не погодився. А все із-за чутках, що поширилися, про злісних істот.
Але, африканцям завжди була властива віра в потойбічні сили, чаклунство і магію, але виявляється, що і деякі європейці і жителі інших цивілізованих країн теж бояться подібної нечисті.
Сьогодні дуже часто можна помітити, що віра у сверхьественное часто використовується в рекламних цілях. Так, наприклад, в київському метро проходила зйомка рекламного проекту, де було задіяно привида. Але, як виявилося він був не справжнім. Це був ведучий  проекту, переодягнутий в нього. Експеримент з привидом так само використали телевізійники з Бразилії. Коли люди заходили в ліфт з працюючою камерою, вимикалося світло і ліфт зупинявся між поверхами. Люди, що їхали в ліфті, в паніці намагалися натискати на кнопки ліфта. А в цей час через потайні дверці, в ліфт проходила дівчинка в костюмі привида. У цей момент світло включалося, і пасажири ліфта стикалися з маленькою примарою. Реакція у людей була різною, але практично усі з них починали дико кричати. До їх крику приєднувалася і дівчинка. А усе, що відбувалося в ліфті знімалося на камеру і потрапляло в прямий ефір програми.
Дивно, але нікому з жертв не прийшло в голову те, що це розіграш і привид не сьогодення. Хоча, якби людей, що їхали, в ліфті було багато, то можливо і знайшлися б адекватні люди. але в порожньому ліфті, усі впадали в стан паніки.
Дуже часто для досягнення такого ефекту і створення паніки, доводиться маніпулювати відчуттям часу у людей. Щоб не потрапити в таку ситуацію можна завжди з собою мати наручний годинник. А купити їх можна в інтернет-магазині  http://imperial-watches.com.ua/proizvodstvo-germaniya/boccia/.

Опубликовано: 20.08.2014 17:09

Чего боятся современники?Ваше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии: