Читай.net     
♦ Неопознаная Наука

Технології майбутнього

Технології майбутнього

Люди довгий час захоплені ідей вдосконалення можливості спілкуватися на відстані. Коли-те звичайний стаціонарний телефонний апарат був справжньою революцією в засобах зв'язку. Сьогодні нікого не здивуєш можливістю поспілкуватися з допомогою веб камери з товаришем, який знаходиться на іншому кінці земної кулі. Сьогодні розробники зробили черговий крок назустріч досконалості. Відстані не так важливі - за допомогою сучасних технологій будь-якого співрозмовника, який знаходиться на відстані в тисячі кілометрів, можна побачити там, як ніби він сидить зовсім поруч.
Для бізнесу переговори - це одна з найважливіших частин справи, часто це психологічна гра, з цієї причини, можливість бачити людину і його безпосередні реакції просто безцінні. Вираз на обличчі, а також постава і положення рук невербальні знаки здатні сказати про співрозмовника набагато більше, ніж його слова.
До попередніх днів відеозв'язок не давав відповіді на питання про те, хто на кого дивився, і з якою емоційним навантаженням, і хто звертається до кого. Зображення було на одному екрані. Нову технологію як ніби перенесли в реальний світ з фантастичного фільму. Співрозмовникові, безпосередньо йому відповідає екран з особливими моторами, який переміщається узгоджено з рухами людини.
Казухіро Отсука, старший дослідник компанії-розробника пояснив: «Якщо ви подивитеся направо, екран так само повернеться направо. Якщо ви киваєте, екран так само буде кивати. Дуже чітко передаються руху людей».
Значну увагу приділено очам, тому що вони є основним каналом сприймає інформацію. М'язи обличчя позначаються особливими датчиками, так, щоб можна було дійсно дивитися партнеру в очі. Наступне завдання - відновити відтворення всього тіла.
Тайки Фуджі, розробник, пояснив: «Щоб показати повний зріст - це складніше, адже ми не чіпляємо датчики на тіло - як це роблять в кіно. Тому що людина повинна відчувати себе природно, а не як в лікарні. Тому ми вдосконалюємо нашу технологію розпізнавання руху всього тіла».
Але головна мрія розробників - перенести технологію на мобільні телефони і зробити реальністю майбутнє, вигадане фантастами.

Опубликовано: 05.11.2012 18:14

Технологии будущегоВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии: