Читай.net     
♦ Неопознаная Наука

Астрологія і астрономія

Астрологія і астрономія

Астрологи спішно попереджають, що листопад місяць буде примітний тим, що нас чекає відразу два затемнення. Найсильніше на людей вплине те затемнення, яке відбудеться 14-го листопада, опівночі. Під час останнього аналогічного затемнення в Україні сталася Чорнобильська катастрофа. Відразу 2 астролога вважали за необхідне звернутися до українських Мнсникам, Даішникам та іншим спецпідрозділам з тим, щоб у цей період вони працювали ще прискіпливіше.
У цей день Місяць буде знаходиться на найближчому до Землі відстані. У такі дні люди особливо схильні до скоєння катастрофічних помилок, і спеціальна увага має бути до персоналу техногенно небезпечних об'єктів атомних станцій або водосховищ. А 28-го листопада світ чекає ще одне місячне затемнення. У ці дні астрологи радять просто не розпочинати нових справ.
Астролог Юрій Буянов говорить: «Ми не прогнозуємо катастрофи. Їх неможливо передбачити з погляду астрології, але з точки зору людського чинника, ми повинні попередити людей, щоб вони були в цей період більш толерантними, більш спокійними, врівноваженими і більш відповідальними».
А тим часом прагматичні американці придумали, яким чином можна уникнути небезпечного зіткнення астероїда з нашою Землею. Для цього ООН провела конкурс. Виявилося, що все досить просто - космічне тіло потрібно покрити білою фарбою. Саме такий спосіб запропонував вчений Сун Вук Пек. Справа в тому, що у об'єкта білого кольору сильно збільшиться поглинаюча здатність, і він не буде здатний рухатися по колишньої траєкторії з-за впливу сонячного вітру. Так, напрям польоту астероїда зміниться, і він пройде на безпечній відстані від Землі. Правда, є певні недостатоки, для того, щоб значно змінити напрямок космічного тіла, знадобиться близько двадцяти років. А кульки фарби для обстрілу доведеться доставляти космонавтам. Незважаючи на це, пропозиція вченого Сун Вук Пеку надзвичайно високо оцінили учені з NASA. Це вигідніше, ніж висаджувати на космічному тілі астронавтів і закладати вибухівку. 

Опубликовано: 04.11.2012 04:36

Астрология и астрономияВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии: