Читай.net     
♦ Происшествия

Брейвик став "небезпечним як ніколи"

Брейвик став
Андерс Брейвік, який убив 77 чоловік, зараз відбуває термін в норвезькій в'язниці. У його справі проходило засідання апеляційного суду, на якому прокурори зробили заяву, що Брейвік на даний момент став ще радикальнішим, ян ніколи.
У суді розглядалася постанова про те, що в деяких аспектах утримання цього небезпечного злочинця є нелюдяними і принижують його гідність. Влада Норвегії подала апеляцію проти цього рішення. При цьому, сам засуджений при вході в зал суду привітав суддів нацистськимсалютом.
У липні 2011 року Брейвік вчинив вибух в центрі Осло, жертвами якого стали вісім чоловік. Далі на острові, де знаходився молодіжний табір, він відкрив стрільбу і убив 69 чоловік, серед яких в основному були підлітки.
Норвезький суд зобов'язав уряд сплатити усі судові витрати Брейвіка. Після чого почався процес апеляції проти цього рішення. Згідно із заявою уряду Норвегії, Брейвік утримується в умовах набагато кращих, ніж інші ув'язнені. І його поодинокеутримання компенсує його трикамерний комплекс, де він може займатися спортом, грати у відеоігри і дивитисятелевізор.
Як заявив прокурор, ніяких порушень прав тут немає. Причому вбивця зовсім не розкаявся і не зламався, навпаки, він дуже гордий собою і скоєним.
Судячи з документів, переконання Андерса Брейвіка на сьогодні ще радикальніші, ніж були раніше, заявив прокурор. Звинувачення наполягає на тому, щоб вбивця як і раніше містився в поодинокій камері, оскільки він занадто небезпечний. Слухання проходитимуть впродовж шести днів, а вердикт буде винесений в лютому.

Опубликовано: 11.01.2017 19:57

Брейвик стал «опасным как никогда»Ваше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia