Читай.net     
♦ Происшествия

У Франції росте кількість випадків сексуального насильства

У Франції росте кількість випадків сексуального насильства
Як свідчать нові статистичні дані, у Франції спостерігається зростання випадків згвалтувань, а також нападів на сексуальному грунті. Кожні сорок хвилин на території цієї країни жінка стає потерпілою із-за сексуального насильства. Цей факт був підтверджений у відділі статистики французької поліції. Тим часом, за твердженням групи, яка займається питаннями прав французьких жінок, ця проблема має серйозніші наслідки.
Як показала статистика, дані якої були опубліковані в одному з популярних французьких видань, минулого року на території Франції було здійснено 12700 нападів на жінок. Ця цифра на вісімнадцять відсотків більша, ніж було зафіксовано п'ять років тому.
Що стосується неповнолітніх, то звіти про сексуальне насильство проти них, зросли навіть більш ніж на двадцять відсотків за аналогічний період.
Тільки у столиці Франції за минулий рік було зафіксовано більше шестисот випадків згвалтувань, а також нападів на сексуальному грунті. Інші регіони з високим показником таких злочинів зосереджені в центральній частині
Франції.
За словами директора Національного центру, який проводить спостереження за кримінальною обстановкою в країні, ці цифри статистики є усього лише "верхівкою айсберга". Річ у тому, що жінки не завжди наважуються звернутися в поліцію через те, що їм страшно або вони відчувають сором.
На думку експерта це є справжньою сірою зоною. І ці результати можуть складати усього лише десять відсотків від фактичного числа згвалтувань.

Опубликовано: 12.08.2015 21:31

Во Франции растет количество случаев сексуального насилияВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia