Читай.net     
♦ Происшествия

У Болгарії на мосту зависла цистерна з газом

У Болгарії на мосту зависла цистерна з газом
Дорожньотранспортна подія сталася на автомагістралі, яка сполучає столицю Болгарії і місто Варна.
Водієві припало більше двох годин буквально провисіти на ремені безпеки в кабіні автоцистерни. У такому підвішеному стані водій газовоза пробув на висоті в 128 метрів такий тривалий час.
За словами багатьох очевидців, автомобіль з цистерною рухався у напрямку до Софії. Імовірно цистерна була наповнена газом. Несподівано машина різко змінила курс і виїхала на зустрічну смугу. Цистерна втратила рівновагу і перекинулася, зависнувши на мосту, висота якого близько 128 метрів.
Рятувальникам вдалося звільнити водія з кузова автоцистерни тільки через дві години за допомогою спеціального крану. Залишається тільки здогадуватися, що він пережив впродовж тих довгих двох годин. Проте, водій живий і на щастя його життя поза небезпекою. Однак пережите потрясіння стало причиною шоку, в якому зараз знаходиться чоловік. Пожежники, що прибули на місце події , увесь час охолоджують цистерну, поливаючи її водою, оскільки газ, що знаходиться в ній, може вибухнути або загорітися.
Згідно з первинними даними, в цистерні, що перекинулася, знаходилося близько тридцяти тонн газу. Пізніше повідомили, що цистерна практично порожня і в ній знаходяться тільки залишки цього палива. Проте очевидці розповіли, що було видно, як з цистерни проходив витік газу.
Зараз вирішується питання про те, як з максимальною безпекою відбуксирувати газовоз, щоб відновити рух на автомагістралі.

Опубликовано: 14.08.2015 22:13

В Болгарии на мосту зависла цистерна с газомВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia