Читай.net     
♦ Происшествия

У Росії зіткнулися два літальні апарати

У Росії зіткнулися два літальні апарати
Це сталося в Підмосков'ї. Із-за зіткнення легкомоторного літака і вертольота загинули люди. Трагедія сталася в районі водосховища на Истрі.
За первинними даними гідролітак був з двома людьми на борту, а на борту вертольота були чотири людини. Пізніше з'ясувалося, що кількість людей в машинах, що зіткнулися, була більше, серед них на борту гідролітака було двоє дітей, а у вертольоті була одна дитина. Через час стала відома кількість жертв, яка варіювалася між вісьмома людьми і дев'ятьма. Тіла восьми жертв цієї катастрофи вже підняті рятувальниками на поверхню. Тривають спроби знайти ще одну людину. Лікарі намагалися врятувати життя чотирнадцятирічної дівчинки, яку водолази витягнули з води, проте їм не вдалося це зробити.
Пізніше з'ясувалося, що жертвами стали в основному молоді люди. Більшість загиблих ще не досягли свого тридцятиріччя. Серед загиблих виявилася виконавчий продюсер, яка працювала на Першому каналі російського телебачення.
Спочатку водолазами був піднятий з дна водосховища вертоліт, а наступного дня дістали гідроплан. Також фахівці мають намір підняти залишки уламків літальних апаратів, щоб провести точну експертизу. Слідство вже повідомило свою попередню версію, згідно якої трагедія сталася унаслідок помилкових дій одного з пілотів. Деякі вважають, що зіткнення могло статися з необережності одного з пілотів, який не розрахував можливості своєї майстерності.
Щоб продовжити пошукову операцію, було доставлено освітлювальне устаткування до місця події.

Опубликовано: 10.08.2015 21:57

В России столкнулись два летательных аппаратаВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia