Читай.net     
♦ Происшествия

Насильник вчинив втечу скориставшись дошкою для серфінгу

Насильник вчинив втечу скориставшись дошкою для серфінгу
В Норвегії поліція оголосила в розшук злочинця-втікача, який уплав покинув місце ув'язнення. Зловмисникові не коштувало праці перепливти протоку на дошці, використовуючи дитячий пластиковий совок.
Втечу можна назвати курйозною. Чоловік був засуджений за згвалтування і повинен був відбувати свій термін на острові, на якому в якості експерименту створена своєрідна "комуна". Вона складається з насильників і вбивць, які готові займатися господарством і далеко від суспільства мирно насолоджуватися життям.
Втеча злочинця була виявлена уранці, коли охорона побачила відкрите вікно в одному з будинків, а також зникли дошка і дитяча лопатка.
По знайденому інвентарю було встановлено, що утікач дістався до материкової частини, перепливши на дошці пролив. У разі його упіймання поліція заявляє, що назад на цей "райський" острів злочинець, що втік, не потрапить. Такі випадки виключені.
На цьому острові-в'язниці ув'язнені живуть в затишних будиночках, в кожному з них знаходяться по вісім чоловік. Ув'язнені тут мають право на відпустку раз на рік на вісімнадцять днів. Окрім цього їм належить і декретна відпустка, якщо дружина або співмешканка народить дитину. Побачення з родичами проходять кожного тижня по 12 годин.
Щодня кожен ув'язнений отримує від держави по п'ятдесят крон, на які він купує собі сніданок і вечерю. Обід є безкоштовним. Проте, ув'язнений, який добре працює, заробляє до десяти тисяч крон в місяць.
Ув'язнені займаються рибним промислом, виловлюючи щодня близько 100 кілограмів риби, заготовлюють дрова і роблять меблі.

Опубликовано: 07.08.2015 17:09

Насильник совершил побег воспользовавшись доской для серфингаВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia