Читай.net     
♦ Происшествия

Альпійські корови убили туристку

Альпійські корови убили туристку
Трагедія сталася на схилах швейцарських Альп. Літня туристка, яка приїхала з Німеччини, вирішила вчинити прогулянку уздовж підніжжя гори. Жінка хотіла скоротити дорогу і пройтися по полю, де паслося стадо корів. Пенсіонерка не чекала, що там її підстерігає небезпека і не представляла, наскільки ці тварини можуть бути агресивними. Корови на перший погляд виглядали досить мирними. Проте жінка була затоптана на смерть.
Німецька пенсіонерка проводила свій відпочинок в місцевій комуні, яка належить кантону Граубюнден. Жінка пообідала в ресторані і відправилася до підйомника. І щоб прогулянка була цікавіша, вона вирішила пройтися по пасовищу. Варто відмітити, що всюди були розставлені попереджувальні написи, проте німка їх проігнорувала. Туристка відкрила ворота, до яких було підключено напругу, і проникла на поле з коровами, що паслися.
Несподівано для неї корови кинулися її оточувати, а після сталі буцати. Не утримавшись на ногах, жінка впала і стала звати на допомогу. На її крики прибіг байкер, який відпочивав неподалік. Він відразу ж викликав рятувальників. Проте все закінчилося трагічно, оскільки до того моменту, як тварини були відігнані від туристки, вона була вже мертвою.
Як ні сумно, але цей випадок, коли корови нападають на людей, не перший. Так, минулого року в Альпах атаці корів піддалися дві жінки. В результаті цього у однієї з них були серйозні травми. Найчастіше агресивна поведінка корів пов'язана з тим, що вони думають, що чужаки, які так несподівано з'являються перед ними, мають намір відібрати у них телят.

Опубликовано: 05.08.2015 22:00

Альпийские коровы убили туристкуВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia