Читай.net     
♦ Происшествия

У Росії призупинені польоти вертольотів

У Росії призупинені польоти вертольотів

Командуванням військово-повітряних сил Росії було прийнято рішення про те, що польоти Мі- 28 будуть призупинені на деякий час після того, як з одним з них сталася аварія під Рязанню.
Катастрофа сталася в неділю рано вранці в Рязанській області на полігоні, де проходив міжнародний авіаційний конкурс. Вертоліт після обертань навколо своєї осі різко рухнув на землю.
Після падіння гелікоптера сталося його займання. В результаті цього один пілот загинув, а другому вдалося успішно покинути кабіну вертольота. При цьому він отримав деякі травми.
До закінчення відповідного розслідування польоти гелікоптерів вирішили відмінити. На місце катастрофи прибули експерти.
За деякими даними, відносно призупинення польотів був отриманий наказ від головнокомандувача російських ВПС.
Які причини катастрофи можна буде дізнатися тільки після того, як експерти проведуть демонтаж, а бортові самописці пройдуть розшифровку.
За попередніми даними, у момент виконання фігури вищого пілотажу на Мі- 28 відмовила система гідропосилення. Ця інформація була отримана з бортової системи аварійного сповіщення машини.
Останні декілька тижнів стали невтішними для військово-повітряних сил Росії. Ця аварія стала сьомою по рахунку.
Мі- 28 як вертоліт ударного класу використовується військовими не лише в Росії, але і в таких країнах як Ірак і Кенія. Російські ВПС впродовж декількох років отримали декілька сотень таких вертольотів за програмою модернізації озброєння.

Опубликовано: 03.08.2015 13:57

В России приостановлены полеты вертолетовВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia