Читай.net     
♦ Происшествия

Поляк випадково залетів на територію Білорусі

Поляк випадково залетів на територію Білорусі
Парапланерист абсолютно випадково перелетів через польський кордон і приземлився на території Білорусі. Поляк був вимушений заплатити штраф як порушник, проте коли його звільнять досі не відомо.
Все сталося близько тижня тому. Польський парапланерист з Підляського клубу здійснював політ, вилетівши з району під Білостоком. Спортсмен намагався встановити рекорд, зробивши найдовший безпосадочний політ. Проте за прикрою випадковістю перетнув кордон з Білоруссю. Тому був затриманий місцевими прикордонниками.
Скарги на здоров'я і погане поводження від парапланериста не надходили. У Гродно він зустрівся зі своїм консулом, а також сплатив штраф у розмірі восьми мільйонів рублів. Проте, з білоруської в'язниці його не випустили, і він продовжує перебувати в ув'язненні.
Полякові даний дозвіл користуватися мобільним телефоном, щоб підтримувати зв'язок зі своїми родичами. За деякими даними, у "порушника кордону" є усі шанси потрапити додому через тиждень після того, як його депортують в Польщу. Ймовірно, що причина затримки викликана затягуванням оформлення документів.
Варто відмітити, що польському парапланеристу сильно пощастило. Оскільки білоруським захисникам кордону нічого не варто було розстріляти його. У 1995 році ними була розстріляна повітряна куля, на якій знаходилися американські спортсмени.
Така підвищена увага до польського спортсмена може бути пов'язана і з випадком "плюшевого десанта". Рівно три роки тому з борту шведського легкомоторного літака у Білорусі були скинуті плюшеві ведмедики з гаслами, що підтримують демократію. А в інтернет потрапило відео з ці м фактом.

Опубликовано: 31.07.2015 22:18

Поляк случайно залетел на территорию БеларусиВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia