Читай.net     
♦ Происшествия

Теракт змусив іноземних туристів масово покидати Туніс

Теракт змусив іноземних туристів масово покидати Туніс
Після того, як в місті Сусс стався теракт на території п'ятизіркового готелю іноземні відпочивальники масово покидають Туніс.
Туроператори Великобританії приступили до евакуації своїх туристів. Компанії почали вивозити своїх клієнтів з Сусса і ще одного туніського міста. До країни вже прибули десять літаків, а найближчими днями повинні направити ще два авіалайнери. Місцеві курорти вже покинули приблизно тисяча іноземних туристів.
Британськими операторами були негайно скасовані в Туніс усі вильоти, які раніше планувалися на цей тиждень. Тим, хто бронював тури до кінця липня, також було запропоновано відмовитися від них. За повідомленням видатного німецького туроператора, за один день Туніс покинули вісімдесят туристів з Німеччини. І ще сто двадцять німецьких відпочивальників повернуться на батьківщину впродовж найближчих двох днів.
Окрім цього найбільшими туроператорами Норвегії, Швеції і Данії були скасовані усі тури на курорти Тунісу на увесь нинішній сезон. З боку МЗС Франції поступило звернення до туроператорів з метою надати допомогу усім бажаючим французьким туристам виїхати з Тунісу.
Теракт, який стався на території одного з п'ятизіркових готелів в Тунісі, влаштував студент. Він спокійно прийшов на пляж з автоматом, який ховав під парасолькою. Терорист відкрив вогонь по відпочиваючих людях на березі моря і у басейну, внаслідок чого загинули тридцять дев'ять чоловік, більшість з яких жителі Британії. Відповідальність за цей теракт узяла на себе угрупування ІД.

Опубликовано: 29.06.2015 22:05

Теракт заставил иностранных туристов массово покидать ТунисВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia