Читай.net     
♦ Происшествия

Румунські банди тероризують Британію

Румунські банди тероризують Британію
У Великобританії діють цілі банди румун, які грабують вантажівки з товаром. Вони вражають місцеву поліцію своїм нахабством і нестандартним підходом до своєї справи, оскільки пограбування фур відбувається на величезній швидкості. Машина рухається зі швидкістю п'ятдесят миль в годину, проте бандитів це не зупиняє, і вони із спритністю обчищають її.
За словами британської поліції, румунські злочинні синдикати приносять все більше клопоту і ситуацію з ними сильно загострилася.
Найбільше вражає правоохоронців те, з яким ризиком для себе діють румунські банди, який зовсім не виправдовує передбачувані доходи. Хто погодиться залізти на вантажівку, що рухається з величезною швидкістю, заради яких-небудь ста п'ятдесяти фунтів?
Спосіб "абордажу" вантажівок, що їдуть на високій швидкості, вже дістав свою назву. Про "румунський переворот автомобіля" уперше дізналися рік тому. Тоді в одному з графств Британії було заарештовано одинадцять вихідців з Румунії, які за допомогою фургона з саморобним люком на даху здійснювали пограбування фур.
Як розповів журналіст британського видання, методика румунських банд полягає в тому, що одна людина перебирається на капот авто через люк. Його тримають декілька співучасників, які залишаються в салоні свого автомобіля. Після зближення автомобілів людина на капоті монтуванням зламує двері фури. І вже на ходу крадений товар передається по живому ланцюжку.
За повідомленням поліції Ірландії, подібним способом у березні були викрадені сигарети на загальну суму сто тисяч євро.

Опубликовано: 01.07.2015 16:35

Румынские банды терроризируют БританиюВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia