Читай.net     
♦ Происшествия

Медсестра убила вісім дітей

Медсестра убила вісім дітей
Для французьких фахівців з юриспруденції випадок, що з'явився, став абсолютно новим для сучасної історії їх держави. Мешканці Франції, яка пропрацювала медсестрою, пред'явлено звинувачення у вбивстві восьми дітей. Варто відмітити, що діти були її власні.
Згідно встановлених слідством фактам, мешканка невеликого французького містечка, яке розташоване недалеко від Лиля, медсестра Коттре Домінік впродовж дванадцяти років народила у власному будинку вісьмох дітей.
Про те, що жінка народжувала, не знали ні її чоловік, ні дві її старших дочці. Як тільки немовлята з'являлися на світ Домінік відразу ж їх душила. Тіла цих дітей вона закопувала у власному саду поряд з приватним будинком там, де і мешкала зі своєю сім'єю.
За словами рідних жінки, у них ніколи не виникали підозри про те, що їх дружина і мати могла скоювати ці страшні злочини. А оскільки Домінік завжди була повної статури, то помітити її вагітність вони не могли.
Розкрився злочин тільки після того, як сім'я переїхала в інший будинок, продавши старий. Нові хазяї, вирішивши навести порядок в саду, скопали там землю. Тоді і знайшлися останки двох немовлят. Відразу ж була викликана поліція, співробітники якої знайшли на території саду скелети ще шести новонароджених малюків.
Домінік не заперечувала свою провину і відразу ж на першому допиті призналася в злочинах. Що стосується мотивів злочинів, то жінка неодноразово міняла свідчення. Тому так і не ясно, що спонукало її до цих жахливих вбивств.
Згідно з судмедекспертизою, її дії були обачливими і холоднокровними.

Опубликовано: 26.06.2015 20:18

Медсестра убила восемь детейВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia