Читай.net     
♦ Происшествия

Російське майно під арештом

Російське майно під арештом
Бельгія, а услід за нею Франція і Австрія почали примусовий процес вилучення зарубіжної власності Росії, яка не захищена дипломатичним імунітетом. Арешти російського майна проходять внаслідок рішення судів відносно позовів акціонерів "Юкоса". Були заарештовані частково рахунки клієнтів банку ВТБ, який є російським державним банком.
Ухвалу виносив Гаагський суд і згідно з цим пристави почали заарештовувати російські активи. Окрім цього є ще і рішення з боку Європейського суду з прав людини, який ухвалив рік тому, що Росія зобов'язана виплатити компенсацію у розмірі майже двох мільярдів євро колишнім акціонерам нафтової компанії.
Як підкреслюють аналітики, суддю Росія вибирала самостійно. І це означає, що це рішення суду легітимне. Рішення незалежного арбітра, вибраного Росією, є обов'язковим для неї.
Через одинадцять місяців після рішення Гаагського суду почалася робота виконавців. Є думка, що Захід вирішив не закривати очі на факт відмови виконувати судові рішення Росією. Причиною цього були Крим і ситуація на сході України.
Швидкість, з якою був приведений в дію цей юридичний процес, залежала від відношення країн Заходу до сьогоднішньої влади Росії, рахують політологи. І коли стосунки були зіпсовані остаточно, то повільний хід справи різко змінився на стрімкий.
Тим часом Кремль не поспішає офіційно давати коментарі відносно цієї ситуації.

Опубликовано: 22.06.2015 22:25

Российское имущество под арестомВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia