Читай.net     
♦ Происшествия

У Росії викрали багатоцільовий вертоліт

У Росії викрали багатоцільовий вертоліт
В Росії правоохоронні органи Красноярського краю порушили незвичайну справу, яка визначається згідно із статтею, як викрадення повітряного судна. Винуватцем події став пілот, який працює на місцевому авіапідприємстві.   Чоловік, будучи в стані алкогольного сп'яніння, вчинив викрадення вертольота Ми- 8 з території аеродрому. Впродовж години він літав над селом на дуже низькій висоті, і тим самим лякав місцевих жителів.
На щастя для усіх і п'яного пілота, у тому числі, його трюки з розряду вищого пілотажу завершилися вдало. Ніхто не постраждав, і це була щаслива випадковість. Льотчика затримали для узяття з нього свідчень. Як з'ясувалося пізніше, ця історія не обійшлася без жіночої участі.
Посварившись зі своєю дружиною, другий пілот авіакомпанії, випивши неабияку кількість алкоголю, вирішив викрасти вертоліт. Безперешкодно пройшовши КПП, він потрапив на аеродром і зламав замок кабіни вертольота, після чого вилетів у бік села Туруханськ. Там він літав над будинками жителів на надмалих висотах, виконуючи при цьому небезпечні маневри в повітрі. Цей політ тривав не менше години. Після пілот попрямував до аеродрому, де він здійснив успішну посадку. П'яний політ обійшовся без жертв, тому льотчикові загрожує покарання у вигляді позбавлення волі як мінімум на чотири роки.
Варто відмітити, що такі історії нерідко трапляються серед російських льотчиків. Так, в Новосибірську льотчик, посварившись з дружиною, вчинив викрадення літака Ан- 2 і протаранив п'ятиповерховий будинок, в якому мешкала його дружина. В результаті цього загинули п'ять чоловік. Дружини в будинку у цей момент не було.

Опубликовано: 08.06.2015 22:32

В России угнали многоцелевой вертолетВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia