Читай.net     
♦ Происшествия

Південна Корея б'є тривогу

Південна Корея б'є тривогу
Влада Південної Кореї дала розпорядження про закриття майже двохсот початкових шкіл в країні. Річ у тому, що кількість жителів країни, які заразилися близькосхідним респіраторним синдромом, досягло вже тридцяти чоловік. Наслідки зараження вірусом MERS досить серйозні, оскільки третина хворих не виживає. Також більше 1300 чоловік довелося помістити в карантинну зону. Зараз за офіційними даними двоє з тих, що заразилися цим вірусом в Південній Кореї померли. Це літній чоловік і жінка.
Уперше вірус MERS був виявлений на території Аравійського півострова три роки тому. Спалах коронавіруса в Південній Кореї вважається на сьогодні наймасовішим. Як повідомили в міністерстві охорони здоров'я Саудівської Аравії, вже захворіли близько семисот жителів цього королівства. З них 292 людини померли.
Окрім Саудівської Аравії випадки зараження коронавірусом були зафіксовані в США, Нідерландах, Єгипті, Лівані, Ірані і Йорданії.
Складність ситуації в Південній Кореї полягає в тому, що вірус нестримно передається від людини до людини. Один з тих, що заразився після візиту декількох близькосхідних країн встиг відвідати дві поліклініки і дві лікарні. І тільки потім його ізолювали. Основна частина, що заразилися MERS, були інфіковані при відвідуванні медичних установ. 75 відсотків усіх випадків зараження коронавірусом являється передача інфекції від людини до людини.
MERS викликає у людини пневмонію, яка супроводжується жаром і кашлем. Багато випадків закінчуються летальним кінцем. Що стало причиною виникнення цього вірусу досі не відомо.

Опубликовано: 05.06.2015 21:36

Южная Корея бьет тревогуВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia