Читай.net     
♦ Происшествия

Керри прооперований після травми ноги

Керри прооперований після травми ноги
Після того, як Джон Керри впав з велосипеда і отримав травму ноги його довелося відправити до женевської лікарні. Як з'ясувалося, перелом був недалеко від того місця, де йому раніше проводили ще одну операцію, пов'язану із заміною шийки стегна. Через це швейцарські медики запропонували провести лікування у лікаря, який провів попередню операцію. Тому держсекретар продовжив лікування в Массачусетсі в центральній лікарні, де йому зробили операцію, вправивши зламану ногу.
Травмувався Джон Керри під час прогулянки на велосипеді у французьких Альпах. Зараз він знаходиться в госпіталі Бостона, лікарі відмічають його самопочуття як нормальне.
Перелом ноги держсекретаря США не дав йому відвідати з офіційними візитами Париж і Мадрид.
В цей же час сенатор від республіканців Роб Портман виступив із зверненням до американського уряду, закликаючи забезпечити Україні широкомасштабну допомогу для забезпечення її оборонного потенціалу. Портман наполягає на тому, що Україна потребує протитанкової зброї, яку їй треба поставити в короткі терміни. Окрім цього він виступив за постачання не летальної зброї. При цьому американський сенатор запропонував провести моніторинг, щоб було видно чи в повному масштабі доходить до передової в Україні американська військова допомога. Також він відмітив необхідність підтримки в реформуванні військово-промислового комплексу України і навчанні військових для підвищення ефективності нашої армії на довгострокову перспективу.

Опубликовано: 03.06.2015 13:23

Керри прооперирован после травмы ногиВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia