Читай.net     
♦ Происшествия

У будівлі німецького МВС сталася крадіжка

У будівлі німецького МВС сталася крадіжка
Будівля міністерства внутрішніх справ Німеччини постраждала від рук грабіжників, які викрали в нім сантехніку. Всього у справі про викрадення поліція отримала тридцять чотири заяви. Як повідомляють місцеві ЗМІ, в списку викрадених речей з міністерства числяться змішувачі, утримувачі туалетного паперу і навіть сидіння в санітарних кабінках. За словами одного із співробітників міністерства, туалети приведені грабіжниками в непридатність, тому обстановка там відповідна.
Як стало відомо, в останніх числах квітня в міністерстві відбулося новосілля. Співробітники переїхали в будівлю з новим офісом, який тепер знаходиться в самому центрі Берліна. І перед переїздом, коли монтувалися меблі і прибиралися офіси, сталася крадіжка, в результаті якої був нанесений збиток санітарним об'єктам в міністерстві.
Подібна проблема не обійшла і Федеральну розвідувальну службу Німеччини. Будівлю,яка будується, що належить їй, у Берліні, також було пограбовано. Зловмисниками були викрадені водопровідні крани, через що будівля піддалася затопленню. Інцидент стався цього року на початку березня.
А тим часом в центрі Парижу також сталася крадіжка. Цього разу були викрадені коштовності з ювелірного магазину поряд з Лувром. Грабіжники розбили двері магазину і винесли з нього коштовності, загальна вартість яких оцінюється в мільйон євро. За даними поліції, ювелірні магазини в центрі французької столиці досить часто стають об'єктами пограбувань.

Опубликовано: 01.06.2015 22:56

В здании немецкого МВД произошла кражаВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia