Читай.net     
♦ Происшествия

Американські військові припустили грубу помилку

Американські військові припустили грубу помилку
Американськими військовими припустилася помилка, в результаті якої замість мертвих зразків сибірської виразки були розіслані живі. Такі помилкові зразки отримали дев'ять американських лабораторій, а також військова база, яка знаходиться на території Південної Кореї.
Двадцяти двом військовим США призначений курс лікування в профілактичних цілях, оскільки вони могли контактувати з живими зразками.
Що стосується співробітників лабораторій, що знаходяться на території США, то вони також мали ризик контакту з небезпечним вірусом, хоча і мінімальний. В цілях обережності четверо з них також проходять профілактичне лікування.
Помилкові зразки були відправлені з лабораторії, що належить міністерству оборони США, яка знаходиться в штаті Юта.
За повідомленням представників Пентагону, у персоналу авіабази США в Південній Кореї була можливість доступу до зразків сибірської виразки під час проведення військових навчань. Між тим ніяких ознак контакту з небезпечними зразками доки не виявлено.
Проте ситуація досить серйозна, тому усі військовослужбовики авіабази отримали медичну допомогу в профілактичних цілях. Кожного військового обстежували лікарі і виписали потрібні антибіотики. Деяким військовим були зроблені щеплення.
Живі зразки сибірки були знищені, як того вимагає протокол.
За словами експертів по біологічній безпеці, ця помилка просто шокувала їх, тому вони звернулися із закликом посилити заходи безпеки.
Зараз ведеться слідство, яким займається американський центр контролю над інфекційними захворюваннями.

Опубликовано: 30.05.2015 10:19

Американские военные допустили грубую ошибкуВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia