Читай.net     
♦ Происшествия

Повітряний простір над Бельгією закритий

Повітряний простір над Бельгією закритий
27 травня Бельгія була вимушена закрити свій повітряний простір. З цієї причини довелося відмінити авіарейси в масовому порядку. Це повідомлення поступило з офіційного сайту при брюссельському аеропорту.
Можливою причиною ситуації, що створилася, вважається технічна помилка, яка торкнулася системи контролю над переміщенням літаків.
За повідомленням європейської диспетчерської служби в одній з соціальних мереж, причиною того, що сталося стали неполадки, що виникли в електропостачанні.
Також повідомляється, що масштаби аварії захопили повністю увесь повітряний простір країни. Тому довелося багато літаків перенаправляти в аеропорти країн, які граничать з Бельгією. Зльоти і посадки літаків скасовані до 17: 30 згідно з місцевим часом.
Причини того, що сталося розслідуються бельгійською диспетчерською службою.
Сьогодні варто нагадати про донецький аеропорт, який став черговою гарячою точкою світу. Це сталося рік тому.
Про точну кількість захисників аеропорту в Донецьку доки невідомо, оскільки не усі тіла ще знайдені з-під завалів нового терміналу. Шквальний вогонь терористів і густий туман не дозволили новим силам, які були послані українським командуванням на допомогу, врятувати тих, що залишилися в живих. Вони самі потрапили в полон або загинули.
Оборона донецького аеропорту тривала упродовж двохсот сорока двох днів і стала для України символом мужності, військової доблесті і героїзму. Кіборги, які захищали аеропорт, проявили небувалий патріотизм і самовідданість.

Опубликовано: 27.05.2015 16:21

Воздушное пространство над Бельгией закрытоВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia