Читай.net     
♦ Происшествия

У бразильській в'язниці стався бунт

У бразильській в'язниці стався бунт
В одній з бразильських в'язниць сталося зіткнення між угрупуваннями ув'язнених. Після цього почався бунт, в якому брали участь більше трьохсот п'ятдесяти чоловік. Тюремні безлади привели до загибелі сімох ув'язнених, одного з яких обезголовили. Ще п'ять чоловік поранені.
Зіткнення почалося через те, що родичі, які приїхали відвідати у в'язниці своїх рідних, були узяті в заручники. Серед них були і діти. Правоохоронці марно намагалися вирішити конфлікт. Бунт так і не припинився, а ув'язнені виступили з вимогою про переговори з комісаріатом від міської ради з прав людини.
У Китаї поширена практика, у рамках якої для керівних працівників влаштовують екскурсії у в'язниці. Тут відбувають покарання колишні колеги чиновників, які були засуджені за хабарництво.
Центральна комісія Китаю з дисциплінарних порушень вирішила таким чином попереджати хабарництво серед керівників і чиновників. За словами представників комісії, чиновникам дається можливість переконатися чого може бути коштувати їм корупція.
Вже на такій екскурсії побували близько сімдесяти чоловік разом з членами своїх сімей. Їм довелося пробути в камері з ув'язненими цілий день. І як заявив один з таких "екскурсантів", після відвідування в'язниці вони були глибоко вражені.
Раніше в Китаї за рішенням місцевої влади були приведені у виконання п'ять смертних вироків. Страчували бізнесменів, яких звинуватили в корупції. У числі страчених був мільярдер, який раніше очолював найбільшу гірничодобувну корпорацію.

Опубликовано: 25.05.2015 15:18

В бразильской тюрьме произошел бунтВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia