Читай.net     
♦ Происшествия

Угорщина може втратити членство в ЄС

Угорщина може втратити членство в ЄС
Європарламент виразив різке невдоволення відносно висловлювання Віктора Орбана. Прем'єр-міністр Угорщини висловився про те, що в його країні можуть відновити страту.
Після такого висловлювання було скликано засідання Комісії Європарламенту, яка займається питанням громадянських свобод. А декількома днями раніше угорський прем'єр призвав громадськість до обговорення повернення страти після того, як Угорщину потрясло жорстоке вбивство молодої жінки. Пізніше, за словами представника Орбана, це був усього лише заклик до обговорення цього питання. І відновлювати страту доки Угорщина не має намір.
Проте подібні пояснення так і не змогли переконати Брюссель, який згодом виступив з різкою критикою на адресу Угорщини. За словами одного з представників Єврокомісії, у разі повторного відновлення страти в одній з країн Євросоюзу буде запущена процедура по призупиненню прав на членство в ЄС. Також це загрожує позбавленням права голосу в Раді Європи.
У разі рішення угорського уряду зробити будь-які дії з відновлення в країні страти з боку Комісії Європарламенту будуть вжиті усі заходи, які гарантують захист загальних цінностей з боку кожної держави ЄС.
Окрім цього Комісія на своєму засіданні розкритикувала наміри угорського уряду провести через анкетування опитування про можливість загрози тероризму через міграційну політику Брюсселю.

Опубликовано: 08.05.2015 13:40

Венгрия может лишиться членства в ЕСВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia