Читай.net     
♦ Происшествия

У Німеччині готувалися теракти

У Німеччині готувалися теракти
Одне з екстремістських угрупувань планувало терористичні акції на території Німеччини. Перша акція була запланована терористами на 8 травня. Об'єктами, які екстремісти мали намір підірвати, повинні були стати мечеті і біженці.
Члени неонацистської OSS були заарештовані німецькими силовиками 6 травня. Їх підозрювали в підготовці терактів. Як стало відомо після ретельного розслідування, терористи мали намір скористатися саморобними вибуховими пристроями, які були начинені цвяхами.
Федеральне відомство, яке займається кримінальними справами, перехопило переговори між правими екстремістами. Як повідомили в правоохоронних органах Німеччини, злочинці закупили піротехніку за кордоном, щоб потім начинити її цвяхами і використати в терактах. Вражаюча сила цих вибухових пристроїв була потужною. В якості об'єктів нападу екстремісти вибрали іноземців, які знаходяться в Німеччині, щоб отримати статус біженців. Так само могли постраждати мечеті і відомі салафіти.
Під час операції по затриманню у екстремістів були вилучені три коробки, в яких знаходилися вибухонебезпечні елементи. За повідомленням слідчих, місцем проведення першої можливої терористичної атаки був вибраний сквер у Борні, поряд з яким розташований гуртожиток для мігрантів.
Про діяльність екстремістського угрупування OSS поліції Німеччини стало відомо ще в серпні минулого року. Поки поліція затримала тільки чотирьох підозрюваних.

Опубликовано: 11.05.2015 14:05

В Германии готовились терактыВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia