Читай.net     
♦ Происшествия

Штат Луїзіана залишився без світла

Штат Луїзіана залишився без світла
Американський штат Луїзіана постраждав від потужної бурі, яка залишила без світла близько 240 тисяч жителів. Стихія завдала настільки сильного удару, що в Новому Орлеані був знеструмлений аеропорт і урядові установи штату. Була зафіксована швидкість вітру близько 113 кілометрів на годину. Потужним шквалом повалена величезна кількість дерев. Частину шкіл довелося закрити із-за негоди, яка викликала затоплення багатьох доріг і обриви ліній електропередач.
Сила вітру була настільки потужною, що з моста рухнув вантажний потяг. У одному з відео було видно, що потяг буквально здуло із залізничного полотна і його вагони обрушилися прямо на автостраду, яка проходила під мостом. Як повідомили в залізничній компанії, швидкість потягу була всього шість кілометрів на годину. Вітром знесено близько десятка контейнерів і вантажних вагонів, які впали неподалік від ресторану. На щастя, контейнери не містили яких-небудь вибухонебезпечних і токсичних речовин, тому загрози для жителів міста не було.
Також ніхто не постраждав при падінні потягу. Відео складу, що падав, було зняте відеореєстратором, який був встановлений в автомобілі. Хазяїн авто вирішив не вимикати камеру, коли ненадовго забіг до ресторану. І як тільки чоловік увійшов до закладу, почувся гуркіт від вагонів, що падали, які рухнули на сусідню з рестораном автостоянку.
За розпорядженням губернатора штату було оголошено введення надзвичайного стану. Для ліквідації наслідків бурі, що спалахнула, довелося задіяти допоміжні ресурси.

Опубликовано: 29.04.2015 15:34

Штат Луизиана остался без светаВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia