Читай.net     
♦ Происшествия

Столиці Китаю загрожує екологічна катастрофа

Столиці Китаю загрожує екологічна катастрофа
Китайські учені б'ють тривогу. Вони заявляють, що забрудненість повітря на території Пекіна настільки сильна, що її масштаби здатні привести до життєвих умов, які можна зіставити з наслідками, викликаними ядерною зимою.
Згідно з деякими даними, після вибуху деякої кількості ядерних бомб, в повітрі спостерігатиметься така кількість зважених часток, яка здатна буде порушити доступ сонячного світла. А без сонця, як відомо, може змінитися клімат і гинутимуть рослини, що означає зупинку виробництва  продовольства.
За подібним сценарієм на даний момент розвивається обстановка в столиці Китаю. Така ж проблема спостерігається і в шести провінціях північної частини країни. Із-за токсичного смогу у рослин порушується процес фотосинтезу. І якщо не змінити цю ситуацію, то постраждає виробництво сільгосппродукції.
Розміри часток смогу настільки малі, що вони проникають в кров жителів Пекіна. І по щільності вони перевищують максимально допустимий рівень, оскільки цей показник вже досяг більше п'яти ста одиниць замість допустимих двадцяти п'яти.
Влада намагається вести боротьбу із забрудненням і дає зобов'язання по сприянню в поліпшенні екологічної обстановки, проте це тільки обіцянки і поліпшень не спостерігається.
Виникла ситуація викликає гнів і стурбованість місцевих жителів. Нещодавно Пекін був визнаний однією з самих гірших столиць світу відносно екології. Фахівці визначили це місто, як ледве відповідне для життя.

Опубликовано: 27.04.2015 21:17

Столице Китая грозит экологическая катастрофаВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia