Читай.net     
♦ Происшествия

П'ять років тому сталася трагедія під Смоленськом

П'ять років тому сталася трагедія під Смоленськом
Рівно п'ять років тому не долетівши до місця призначення в лісах Смоленщини розбився літак, в якому летів Лех Качинський. Окрім польського президента на борту були перша леді Польщі, військові з вищого командування, політичні діячі і представники релігійних конфесій. Усі вони прямували на офіційний захід, який повинен був проводитися на честь пам'яті жертв Катині.
Після довгих розслідувань представники польської прокуратури дійшли висновку, що винуватцем трагедії, що сталася, були сторони обох країн. Як Росії, так і Польщі.
Після вивчення самописців з постраждалого борту стало відомо, що у момент падіння в кабіні пілота були присутніми сторонні особи. Також за оцінками фахівців дії екіпажа в особливо складних погодних умовах були помилковими. Оцінка обстановки була проведена екіпажем неправильно, також сам склад пілотів був підготовлений на низькому рівні.
У той же час, польська військова прокуратура заявила про свій намір звернутися із звинуваченням до співробітників аеропорту Смоленська. Російський аеропорт перебував на той момент в жалюгідному стані і за таких погодних умов повинен був відмовити в посадці польському літаку. Урядовий борт повинен був приземлитися в іншому безпечнішому місці.
Днями прокуратура повідомила нові обставини краху урядового літака. Згідно з останньою розшифровкою нормальній роботі екіпажа упродовж польоту заважала присутність сторонніх осіб в кабіні.
Пройшло п'ять років, проте не всі ще уламки літака повернені Польщі. Російська сторона відмовляється віддавати його остов.

Опубликовано: 10.04.2015 20:39

Пять лет назад случилась трагедия под СмоленскомВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia