Читай.net     
♦ Происшествия

Комп'ютерна система Білого дому зламана

Комп'ютерна система Білого дому зламана
Білий дім постраждав від атаки хакерів на його комп'ютерну систему. Очевидно, діяла група, яка складалася з фахівців дуже високого рівня. За словами преси, хакерський слід йде з боку Росії. Це показала серія непрямих доказів, повідомив один з американських популярних телеканалів.
Стало відомо, що хакери не змогли добути інформацію, яка по-справжньому має секретний характер. Проте кіберзлочинцям вдалося зламати частково урядову комп'ютерну систему. Звідти можна було отримати інформацію про Барака Обаму. Конкретніше, графік президента США, який регулярно оновлюється в онлайн режимі і не має бути надбанням громадськості. Така інформація досить цінується іноземними спецслужбами.
Вказуючи на "російський слід" цієї події, американська телекомпанія розповіла про деякі ознаки, які доводять правдивість такої інформації. У момент проведення розслідування секретними службами був виявлений характерний почерк комп'ютерних кодів і деяких інших індикаторів.
Уперше ФБР спільно з іншими службами безпеки виявили деяку активність, яка викликала підозру ще минулого року в жовтні. За словами спецслужб, комп'ютерну мережу Білого дому атакували цього разу з найбільш високою витонченістю в порівнянні з усіма атаками, які були здійснені проти уряду США. Атаку здійснювали за допомогою комп'ютерів, які були розміщені в різних кінцях світу.
Між тим, офіційний представник Білого дому дуже стримано коментує цю подію.

Опубликовано: 08.04.2015 14:39

Компьютерная система Белого дома взломанаВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia