Читай.net     
♦ Происшествия

У Росії разом з сухою травою підпалили населені пункти

У Росії разом з сухою травою підпалили населені пункти
Протягом всієї ночі намагалися загасити пожежу 38-ми населених пунктах республіки Хакасія. Пожежа на півдні Сибіру спалахнула через халатність місцевої влади. Співробітники МНС з'ясували причину займання, нею стала суха трава, яку місцеві жителі вирішили підпалити, щоб очистити від неї округу. Стихію вдалося побороти, проте наслідки виявилися дуже трагічними.
Потужний вогонь розгорівся завдяки великій кількості сухої трави і сильному вітру, швидкість якого досягала тридцяти кілометрів на годину. Полум'я з легкістю поширилося на дерев'яні житлові будівлі шести районів Хакасії. В результаті без житла залишилися близько п'яти тисяч чоловік. За неточними даними, жертвами трагедії стали більше чотирнадцяти чоловік. Одну людину так і не вдалося знайти. Дані про кількість жертв і потерпілих доки не остаточні. Близько напівтисячі отримали опіки і отруєння димом. З потерпілими від пожежі працюють співробітники психологічної підтримки.
Більше 1300 будинків вогонь повністю знищив або наніс серйозні ушкодження.
На даний момент республіка знаходиться в режимі надзвичайної ситуації. У найнебезпечніших точках чергують пожежники. Місцева влада також оголосила про тимчасове припинення продажу алкогольних напоїв по усьому регіону.
Проте це не єдина пожежа, яка сталася в цей період на території Росії. На північ від Чити із-за займання були евакуйовані жителі трьох населених пунктів. Горять склади Міністерства оборони РФ, на якому за деякими даними зберігаються стрілецька зброя і гранати.

Опубликовано: 13.04.2015 17:11

В России вместе с сухой травой подожгли населенные пунктыВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia