Читай.net     
♦ Происшествия

У авіакатастрофі французького лайнера можливо хтось вижив

У авіакатастрофі французького лайнера можливо хтось вижив
У французькій частині Альп проводяться рятувальні роботи. На місці падіння літака Airbus німецького лоукостера Germanwings вдалося приземлитися вертольоту рятувальників.
За деякими даними преси, на те, щоб виявити тих, що вижили в цій авіакатастрофі практично немає. Рятувальна операція ускладнена гористою місцевістю. І дістатися туди зміг лише вертоліт. Тому для завершення пошуків знадобиться декілька днів із-за дуже крутої і нерівної місцевості.
Поки на місці кататастрофи виявлені лише "чорний ящик" і уламки літака розміром з невеликий автомобіль. Деякі фрагменти були стерті практично в пил, повідомляють джерела.
Між тим заява керівництва французькій жандармерії залишає деяку надію на те, що хтось зміг вижити в цій жахливій катастрофі. За його словами рятувальники бачили тіло, що ворушиться, тому роботи по порятунку необхідно терміново продовжити.
Нагадаємо, що на борту літака, який здійснював рейс до Дюссельдорфа, знаходилися 142 пасажири. Авіалайнер обслуговували два пілоти та четверо членів екіпажа. Серед пасажирів була група учнів з Німеччини. Як тільки літак опинився у французькому повітряному просторі, він став різко втрачати висоту. З борту, який стрімко падав, стали поступати тривожні сигнали.
За деякими даними падіння могло тривати близько восьми хвилин.
Авіакомпанія, якій належав Airbus, що розбився, існує з 2005 року. Це дочірня компанія від знаменитої німецької Lufthansa. На її рахунку до цієї аварії не було жодної катастрофи.

Опубликовано: 25.03.2015 23:02

В авиакатастрофе французского лайнера возможно кто-то выжилВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia