Читай.net     
♦ Происшествия

Штаб-квартиру ООН охопила пожежа

Штаб-квартиру ООН охопила пожежа
В штаб-квартирі ООН в неділю увечері сталася пожежа.
Близько 19:00 за місцевим часом (по Києву близько 01: 00) у будівлі всесвітньої організації, яка розміщується на Манхэттене, спрацювала пожежна сигналізація. Їдкий запах палаючих матеріалів був відчутен на основному поверсі будівлі, де розташований секретаріат ООН. Із-за задимленості приміщень усіх, співробітників організації, що знаходилися там, довелося евакуювати.
Безліч пожежних автомобілів і швидкої допомоги скупчилися на вулиці уздовж комплексу. Проте, не дивлячись на це, саму проїжджу частину перекривати не довелося.
Як повідомила прес-служба Генеральної Асамблеї, причиною пожежі могло стати коротке замикання. Також повідомляється, що місцем займання став цокольний поверх будівлі всесвітньої організації, там розташована мережа магазинів з сувенірами.
За словами керівника прес-служби Ваніни Маэстраччі, спільними зусиллями пожежних частин Нью-Йорка і протипожежної служби при ООН полум'я було оперативно загашене. Проте не обійшлося без наслідків. Пожежа є пожежа, тому під час гасіння цокольна частина будівлі від частини постраждала. Але все таки збиток не зміг перешкоджати робочому процесу в ООН. Не дивлячись на те, що неділя для штаб-квартири ООН є вихідним денем, проте за декілька годин до події у будівлі проводилося екстрене засідання. Рада Безпеки розглядала питання, яке пов'язане із складною ситуацією в одній з арабських країн.
Поки офіційних коментарів з приводу пожежі від прес-служби ООН отримано не було.

Опубликовано: 23.03.2015 22:04

Штаб-квартиру ООН охватил пожарВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia