Читай.net     
♦ Происшествия

Бабуся з сумками зупинила рух на столичній магістралі

Бабуся з сумками зупинила рух на столичній магістралі
Мешканці столиці можуть гордитися ще одним добрим інспектором ДАІ. Випадок стався біля станції метро "Арсенальна". Літній жінці дуже важко було перейти на іншу сторону вулиці. Річ у тому, що старенька несла дві важкі об'ємні сумки, тому здолати сходи підземного переходу з такою ношею їй було не під силу. Не наважуючись ступити на жваву проїжджу частину, та і ще з такою ношею літня жінка опинилася в дуже скрутній ситуації. Проте старенькій пощастило, оскільки поряд з нею з'явився постовий, який не роздумуючи підійшов до неї і співчутливо запитав чи не бажає вона перейти через дорогу. Не встигла жінка відповісти, як інспектор підняв жезл і зупинив рух. Старенька змогла спокійно перейти на іншу сторону вулиці Арсенальної, а вартовий правопорядку на дорогах міста побажав їй щасти. У цей момент поруч виявилася мешканка Києва, яка припаркувалася недалеко від станції метро. Вона розповіла, як спочатку їй здалося, що інспектор з байдужістю відноситься до ситуації, що склалася, проте несподівано для неї той підійшов до старенької і запропонував їй свою допомогу.
Цим благородним інспектором виявився 26-літній сержант Євген Лещенко. Його стаж в ДАІ розпочинається з 2008 року. Молода людина відмітила, що кожен інспектор ДАІ є трішки психологом. Тому йому нескладно було зрозуміти, що старенька потребує його допомоги, ось він і зупинив на пару хвилин рух на дорозі і перевів її на іншу сторону.
Також молодий інспектор поділився своєю думкою з приводу реорганізації ДАІ. Забезпечення гідними зарплатами інспекторів, тоді і корупція зникне сама собою, вважає Євген.

Опубликовано: 20.03.2015 22:06

Бабушка с сумками остановила движение на столичной магистралиВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia