Читай.net     
♦ Происшествия

Вибух на шахті Засядька забрав багато життів

Вибух на шахті Засядька забрав багато життів
Сьогодні схід України сколихнула нова трагедія. На шахті імені Засядька стався сьогодні вибух. За попередніми даними загинуло більше тридцяти осіб. Крім цього повідомлялося, що на момент вибуху в шахті перебувало 207 осіб. Доля 47 гірників поки невідома.
Жертвами сьогоднішньої аварії на шахті імені Засядька у місті Донецьку стали за попередніми даними 32 гірники. Цю новину сьогодні повідомив голова Верховної Ради Володимир Гройсман, перед відкриттям засідання парламенту.
Почав парламентський голова зі слів про те, що сьогодні вранці сталася жахлива трагедія на шахті імені Засядька. За попередніми даними є численні жертви. На даний момент їх число становить 77 людини.
У свою чергу, Михайло Волинець. голова Незалежної профспілки гірників повідомив, що під час вибуху в самій шахті перебувало 207 осіб. Станом на 10:00 ранку з шахти вибралося тільки п'ять чоловік. Загинуло 77 людей, а доля решти 47 поки ще невідома.
У прес-службі Донецької ОДА впевнено заявляють про те, що в результаті даного вибуху загинув лише один гірник, а 6 осіб отримали незначні опіки. Крім цього було заявлено, що 43 гірники в даний момент знаходяться в такій зоні, до якої практично неможливо добратися. Під час вибуху були зруйновані прохідницькі ділянки, і одна ділянка видобутку вугілля. Вибух газо- метанового змісту, забрав із собою велику кількість людей. Всім сім'ям, які залишилися без рідних висловлює свої співчуття.

Опубликовано: 04.03.2015 19:40

Взрыв на шахте Засядько унесло многие жизниВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia