Читай.net     
♦ Происшествия

Площа Леніна на Черкащині перейменована на честь Савченко

Площа Леніна на Черкащині перейменована на честь Савченко
У Черкаській області зовсім скоро з'явиться площа, названа на честь відважної української льотчиці Надії Савченко. Під час сесії міської ради міста Ватутіне місцеві депутати прийняли постанову про перейменування площі Леніна в площу імені Надії Савченко. Назва радянської епохи вирішено було перейменувати в більш сучасне ім'я. Вулицю Леніна в Ватутіне перейменували на честь Героїв Небесної Сотні, а на честь української льотчиці названа колишня площа Леніна.
Відзначимо, що українська льотчиця в даний момент знаходиться в полоні у росіян. Зовсім недавно вона скасувала голодування, через погіршення стану здоров'я. Більше 80 днів вона голодувала, на знак протесту проти незаконного свого арешту, і також вона вимагає свого негайного повернення додому. Під час голодовки в їжу вона вживала тільки чай і воду. Через це у неї почалися проблеми зі здоров'ям, відзначають її адвокати. Вчора, вже 5 березня, Савченко офіційно завершила свою голодовку.
В Росії українську льотчицю звинувачують у сприянні вбивства російських журналістів. Незважаючи на такі звинувачення на адресу Савченко, європейські лідери і ПАРЄ наполягають на негайному звільненні Савченко.
Незважаючи на те, що льотчиця Савченко зовсім недавно отримала дипломатичний імунітет, і стала представником України в організації ПАРЄ, Пушков Олексій, глава комітету Держдуми РФ з міжнародних справ Олексій Пушков сказав, що немає ніякого механізму про автоматичне звільнення Савченко. У тому, що вона не винна, повинен розповісти тільки лише суд.

Опубликовано: 07.03.2015 00:07

Площадь Ленина на Черкащине переименована в честь СавченкоВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia